October Wishlist

Monday, October 10, 2016

Říjen je už pár dnů tady, a tak jsem si dnes vytvořila můj říjnový wishlist s věcmi po kterých opravdu toužím a zároveň je také potřebuji. 
1. Hrubě pletený rolák H&M
 Pletených roláků a svetrů není nikdy dost, kort v letošním roce, kdy se usadily mezi trendy na prvních příčkách. Jsou skvěle univerzální, nejraději je nosím k džínám, ale hodí se i k sukni, nebo šatům. 


2. Pletený kulíšek
Klobouků mám v šatníku už opravdu požehnaně. Co ale nemám, je pořádný teploučký kulíšek, který mi zahřeje uši. Většinu času trávíme na zimních hokejových stadionech (malý bráška a přítel hrají hokej), atak kulíšek je pro mě nezbytností. 


3. Bavlněná košile H&M
Moc ráda nosím košile, nejraději právě pod pletené svetry, kdy mi u krku čouhá jen límeček z košile a konce rukávů. V H&M jsem objevila přesně tu, co potřebuji a za skvělou cenu. Upřednostňuji spíš rovný střih než vypasovaný a světlé barvy. 


4. Hodinky The Horse
Další položkou na mém wishlistu jsou jednoduché hodinky v minimalistickém stylu, které jsou už na cestě ke mě. 


5. Nike Roshe Run
Moje Nike Flyknit Air Maxy pomalu dosluhují a už dlouhou dobu mám vyhlídnuté Roshe Run v mé obllíbené šedivé barvě. Jsou skvělé, protože se krásně hodí ke každodennímu outfitu, například k svetrům, cardiganům, kabátům, ale já je určitě využiju i do fitka. 


6. Hunter ponožky do holínek
Jedny ponožky do holínek už mám (černé fleecové- předešlý článek zde). Zatoužila jsem ale i po těchto s pleteným vzorem ve světlé barvě. 
                                                       A co je na vašem říjnovém wishlistu? 

You Might Also Like

0 comments

Popular Posts

Subscribe